U příležitosti výročí 100 let od úmrtí Hermanna Rorschacha (1884 - 1922) nabízíme speciální limitovanou edici Centenary Edition of the Rorschach® Test. Tato edice byla poprvé představena na kongresu Rorschach Centenary Congress, který proběhl 11. - 15. července 2022 v Ženevě. Celosvětový náklad činí pouze 999 kusů, každá sada má své unikátní číslo a je zabalena v reliéfním obalu.

Limitovaná edice Rorschachova testu obsahuje:

  • Rorschachův test - tabule
    Společnost Hogrefe je výhradním vydavatelem tabulí, které jsou jako jediné schválené organizací International Society of the Rorschach and Projective Methods (ISR) pro použití Rorschachova testu v psychodiagnostice. Výroba podléhá přísné kontrole, zaručující naprosto stejný vzhled jako tabule vyrobené pod dozorem samotného H. Rorschacha.
  • Nový anglický překlad publikace Psychodiagnostics
    Zcela nový překlad jediné publikace, kterou H. Rorschach kdy vydal, dokládá bohaté zkušenosti a flexibilitu jeho myšlení. Pomáhá porozumět tomu, proč je tento test i po sto letech stále používán po celém světě. Kniha je obohacena o úvodní kapitoly a o kresby a fotografie z Rorschachova archivu.
  • Online přístup k výročnímu vydání časopisu Rorschachiana
    Speciální vydání oficiálního časopisu ISR obsahuje aktualizaci dokumentu White Paper od Society of Personality Assessment, který byl vydán v roce 2005 jako odpověď na kritiku Rorschachova testu. Zodpovídá hlavní otázku: "Jaké jsou odborné poznatky od roku 2005 do současnosti ohledně reliability a validity Rorschachova testu coby nástroje pro posouzení osobnosti?"

Nabídka je omezena do vyprodání zásob.

Rorschach - 100 let

Rorschach - Limitovaná výroční edice

Původní vydání

Autor: H. Rorschach


Kategorie C

6 500 Kč